Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Body elastické

Produkt nemá žádné parametry.

Velice příjemný materiál, splnilo naprosto všechna očekávání

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Trochu jsem se bala jak bude body sedet a vypadat na me kdyz jsem boubelka.A take jsem byla nervozni z reakce partnera co mi na to rekne.Kupodivu jsme oba byli velmi spokojeni a prekvapeni.Ja tim ze mi to sedlo a je to velmi pohodlne ale i reakci partnera,takovou jsem necekala.A jemu se to libilo tak moc ze byla ihned po obleknuti a predvedeni dost nadherna a akcni reakce.Takze za nas oba mohu jen doporucit,je to uzasne a uz se tesime na dalsi akcni vecer.

Super

Produkt nemá žádné parametry.

Rajcovní elastické body s průstřihy. Rafinovaně podtrhne ženské křivky.

Velice příjemný materiál, splnilo naprosto všechna očekávání

Super

přizpůsobí se tělu

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• velikost velice vyhovující na plnější postavu, lze schovat pod oblečení, vyhovující i pro začátečníky
    • u mě žádné

• dostatečně pružné
    • příjemný materiál

toto body doporučuji i ženám s většími mírami, jelikož je dostatečně elastické....jediné mínus vidím v tom, že při neopatrném navlečení a zavaděním delšími nehtami se může potrhat....