Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Body Anais Divina

Značka
Barva
červené

• , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

velmi, VELMI ŠPATNÁ VELIKOST, PRO XL, PRSA CCA "B"

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• perfektně sedne a moc příjemný materiál

zboží vypadá přesně jako na obrázku. Jsem spokojená, jak s materiálem, tak se střihem.

vynikající!!!

Značka
Barva
červené

Krásné sexy body v červeno-černé barvě od značky Anais. Body je vyrobeno z červené poloprůhledné krajky v kombinaci s černým tylem na košíčkách. Body je ozdobeno svislými černými pásky, které opticky zeštíhlují postavu.

V zadní části je body řešeno pouze tenkými pásky, které lze regulovat. Body nemá kostice ani vyztužené košíčky. Body je zakončeno tangy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

velmi, VELMI ŠPATNÁ VELIKOST, PRO XL, PRSA CCA "B"

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• perfektně sedne a moc příjemný materiál

vynikající!!!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

• Úžasné body i pro plnoštíhlé, je velmi příjemné na tělo a je z elastické krajky i tylu, což je výhoda pro větší poprsí. Krásně sedí a drží prsa přizvednutá jako v podprsence. Koupě jsem se bála přesto jsem velmi spokojená, vřele doporučuji.

Mohu jen doporučit!!!

• velmi slušivé